Start / Znajdź ośrodki

Obierz kurs… na uprawnienia

KWP Poland Sp. z o.o.

Szkolenia przeprowadzamy w naszej siedzibie lub, dla grup zorganizowanych, w dogodnym dla klienta miejscu np. w zakładzie pracy. Atutem takiego rozwiązania jest dostęp do maszyn, z których przyszli operatorzy będą korzystać po zdobyciu uprawnień. Ułatwia to przygotowanie do egzaminu, pozwala uczestnikom w praktyce zapoznać się z ich obsługą oraz sposobami bezpośredniego wykorzystania ich w wykonywanych pracach. Kurs zakończony jest egzaminem przeprowadzonym przez Urząd Dozoru Technicznego, w miejscu szkolenia lub w miejscu dostępu do maszyn.

Legnica (dolnośląskie)

Sprawdź ośrodek

BHP-UDT.pl

Kadra naszej firmy to wykwalifikowany zespół ekspertów z praktycznym, 15-letnim doświadczeniem przy przeprowadzaniu szkoleń UDT oraz BHP. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić skuteczną naukę i wysoką jakość szkoleń.

Wrocław (dolnośląskie)

Sprawdź ośrodek

Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP w Poznaniu

Zajmujemy się kompleksową organizacją kursów zawodowych. W naszej ofercie mamy szkolenia z obsługi urządzeń transportu bliskiego w tym z obsługi m.in: suwnic, wciągników i wciągarek, żurawi, podestów, dźwigów, wózków jezdniowych podnośnikowych.

Poznań (wielkopolskie)

Sprawdź ośrodek

mojaprofesja.pl

Śląsk się rozwija, więc i Ty zainwestuj w rozwój – to się opłaca! Kursy na wózki widłowe, suwnice i inne na Śląsku prowadzimy od 2012 roku. Pomagamy w zdobywaniu uprawnień klientom prywatnym oraz firmom.

Ruda Śląska (śląskie)

Sprawdź ośrodek